Sayfalar

Unutmayin-Don't Forget

Yemek Resimlerini daha canli ve net izlemek isterseniz tam uzerlerine tiklayin. ( Please click on the pictures to see the bigger)
Tariflere yorum yapabilirsiniz, sizde tarif gonderebilirsiniz: semcayhan@gmail.com
Isminizle yayinlayabilirim ( You can make comments to recipes): semcayhan@gmail.com
Daha Onceki Kayitlar icin en sag taraftaki kategorilere bakmayi unutmayin ( Please see the categories ( at right side) to see the previous recipes
Uye ol kisminda sag alt ta ..uye olursaniz..guncellemeler size otomatik gelir ( If you will be member , all uptades will come automatically to you ( see the follow part: right side)

2 Mart 2012 Cuma

Fındıklı Toplar

Malzemeler: 1 paket ufalanmış kakaolu petibör bisküvi, 1/2 su bardağı ince kıyılmış fındık, 1/2 su bardağı pudra şekeri, 125 gr erimiş tereyğ, yarım su bardağı süt, üzerine pudra şekeri.
Yapılış: Bisküvilerimizi iyice ufalayalım ve derin bir kaseye koyalım. Üzerine koyacağımız pudra şekeri haricindeki tüm malzemelerimizi karıştıralım ve iyice yoğuralım. Karışımdan ceviz büyüklüğündne parçalar alalım ve yuvarlayalım. Toplarımızın üzerine pudra şekeri veya hindistancevizi serpelim. Buzdolabında 1 saat bekletelim ve servis yapalım. ( Benimkiler 1 gece dışarda bekledi, bu arada pudra şekerini emmişler:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder