Sayfalar

Unutmayin-Don't Forget

Yemek Resimlerini daha canli ve net izlemek isterseniz tam uzerlerine tiklayin. ( Please click on the pictures to see the bigger)
Tariflere yorum yapabilirsiniz, sizde tarif gonderebilirsiniz: semcayhan@gmail.com
Isminizle yayinlayabilirim ( You can make comments to recipes): semcayhan@gmail.com
Daha Onceki Kayitlar icin en sag taraftaki kategorilere bakmayi unutmayin ( Please see the categories ( at right side) to see the previous recipes
Uye ol kisminda sag alt ta ..uye olursaniz..guncellemeler size otomatik gelir ( If you will be member , all uptades will come automatically to you ( see the follow part: right side)

11 Aralık 2013 Çarşamba

Karnabahar Salatası


                         
Malzemeler
1 orta boy karnabahar, 2 tane közlenmiş kırmızı çarliston biber, 2 yeşil çarliston biber, 2 tane rendelenmiş havuç, 1 cay bardağı ince ince doğranmış salatalık tursusu, 1/2 demet dereotu, zeytinyağı, limon, tuz
Yapılış: karnabaharı parçalara ayıralım ve haşlayalım. Haşlanan karnabaharı süzelim ve soğumaya bırakalım. Biberleri ince şeritler halinde doğrayalım. Dereotunu ince ince kıyalım. Tüm malzemeyi derin bir kâsede karnabaharla karıştıralım. Küçük bir kâsede zeytinyağı, limon ve tuzu ayrıca karıştıralım ve salatanın üzerinde gezdirelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder