Sayfalar

Unutmayin-Don't Forget

Yemek Resimlerini daha canli ve net izlemek isterseniz tam uzerlerine tiklayin. ( Please click on the pictures to see the bigger)
Tariflere yorum yapabilirsiniz, sizde tarif gonderebilirsiniz: semcayhan@gmail.com
Isminizle yayinlayabilirim ( You can make comments to recipes): semcayhan@gmail.com
Daha Onceki Kayitlar icin en sag taraftaki kategorilere bakmayi unutmayin ( Please see the categories ( at right side) to see the previous recipes
Uye ol kisminda sag alt ta ..uye olursaniz..guncellemeler size otomatik gelir ( If you will be member , all uptades will come automatically to you ( see the follow part: right side)

3 Mart 2013 Pazar

Kedidilli Kolay Tatli

Malzemeler: 2 paket kedidili bisküvi, 1 paket hazır Çikolata Sos 

Kreması için; 1 kg. süt, 6 yemek kasigi un, 8 yemek kasigi şeker, 3 yemek kasigi margarin veya tereyagi, 1 paket vanilya

Yapılışı : Bisküvilerimizin herbirini süte batırarak ve borcamimiza bir kat dizelim. Daha sonra krema malzemelerimizin hepsini karıştırarak kisik ateste pişirelim ve yarisini bisküvilerin üzerine dökelim.Kremanın üstüne bir kat daha sütle ıslatılmış bisküvi dizelim. Kremanin diger yarisinida biskuvilerin uzerine dokelim ve iyice yayalim. Diğer taraftan çikolata sosunu paketteki tarife gore hazırlayalım. Sosumuzu soğumus olan kremalı bisküvilerin üzerine ince bir tabaka olarak yayalim. Isterseniz uzerini hindistancevizi ile susleyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder