Sayfalar

Unutmayin-Don't Forget

Yemek Resimlerini daha canli ve net izlemek isterseniz tam uzerlerine tiklayin. ( Please click on the pictures to see the bigger)
Tariflere yorum yapabilirsiniz, sizde tarif gonderebilirsiniz: semcayhan@gmail.com
Isminizle yayinlayabilirim ( You can make comments to recipes): semcayhan@gmail.com
Daha Onceki Kayitlar icin en sag taraftaki kategorilere bakmayi unutmayin ( Please see the categories ( at right side) to see the previous recipes
Uye ol kisminda sag alt ta ..uye olursaniz..guncellemeler size otomatik gelir ( If you will be member , all uptades will come automatically to you ( see the follow part: right side)

24 Ağustos 2012 Cuma

Neskafeli PudingMalzemeler : 1 litre süt, 2 yemek kaşığı un, 2 yemek kaşığı mısır nişastası, 1 su bardağı pudra şekeri, 1 yemek kaşığı neskafe, 1 paket vanilya, 4 yemek kaşığı margarin, uzerini suslemek icin kirilmis findik. 
Yapılışı: Sütümuzu sekerle birlikte tencereye alalim. Unu, Kahveyi, mısır nişastasını ve vanilyayı bir kasede iyice karistiralim ve margarinle birlikte soguk sute ekleyelim. Daha sonra sutlu karisimimizi karistirarak kaynatalim. Puding kivamini alinca ( kaynamaya basladiktan 3-4 dakika sonra aliyor) ocaktan alalim ve kaselerimize yada bardaklarimiza paylastiralim. Uzerini findik yada cevizle susleyelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder